0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Pro League
Mes Rafsanjan
۲
۲
Paykan
Finished
۱۷:۳۰
Aluminium Arak
۰
۱
Esteghlal Tehran
Finished
۱۸:۰۰
Sepahan
۰
۰
Nassaji Mazandaran
Finished
۱۷:۵۰
Tractor Sazi FC
۱
۴
Zob Ahan
Finished
۱۷:۰۰
Perspolis Teheran
۱
۰
Malavan
Finished
۲۰:۰۰
Shams Azar Qazvin
۱
۰
Foolad Khuzestan FC
Finished
۱۷:۰۰
Esteghlal Khuzestan
۲
۱
Sanat Naft
Finished
۱۸:۰۰
  Italy Serie A
SS Lazio
۳
۱
Salernitana
inprogress
۲۲:۱۵
  Spain La Liga
Real Betis
۰
۰
Celta de Vigo
inprogress
۲۲:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Gil Vicente
۰
۴
Sporting Clube de Portugal
inprogress
۲۲:۴۵
  England Championship
Plymouth Argyle FC
۱
۰
Leicester City
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Bundesliga
FC Augsburg
۱
۰
1. FC Union Berlin
inprogress
۲۲:۰۰
  France Ligue 1
FC Metz
۲
۱
RC Lens
inprogress
۲۲:۳۰
  Turkey Super Lig
Trabzonspor
۰
۱
Sivasspor
Finished
۲۰:۳۰
  Japan J League
Kashiwa Reysol
۱
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group E
Bolivar
۳
۲
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۱:۳۰
  Armenia Premier League
FC Ararat-Armenia
۲
۱
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۸:۳۰
Pyunik Yerevan
۲
۱
Alashkert
Finished
۱۵:۳۰
  Australia A-League
Adelaide United FC
۱
۲
Macarthur FC
Finished
۱۳:۱۵
Wellington Phoenix FC
۱
۰
Melbourne Victory
Finished
۱۰:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group D
LDU Quito
۱
۰
Botafogo RJ
Finished
۰۱:۳۰
  South America South American Championship Women U20
Peru U20 (W)
۱
۱
Argentina U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Ecuador U20 (W)
۰
۱
Paraguay U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Spain LaLiga 2
Leganes
۰
۰
RCD Espanyol
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Brasileiro U20
Fortaleza EC U20
۱
۱
Botafogo RJ U20
Finished
۰۱:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
ADO Den Haag
۰
۱
Helmond Sport
inprogress
۲۱:۳۰
Willem II Tilburg
۴
۱
AZ Alkmaar Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
FC Oss / Top Oss
۱
۴
Roda JC Kerkrade
inprogress
۲۱:۳۰
FC Eindhoven
۲
۵
PSV U21
inprogress
۲۱:۳۰
NAC Breda
۱
۴
FC Dordrecht
inprogress
۲۱:۳۰
De Graafschap
۳
۱
Telstar
inprogress
۲۱:۳۰
FC Emmen
۱
۲
MVV Maastricht
inprogress
۲۱:۳۰
  Honduras Reserve League
CDS Vida Reserves
۱
۰
CD Marathon Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Real Espana Reserves
۳
۳
Lobos UPNFM Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Olancho FC Reserves
۳
۱
Club Deportivo Victoria Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Motagua Reserves
۲
۱
Genesis de Comayagua Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group G
Atletico Lanus
۲
۱
Deportivo Garcilaso
Finished
۰۱:۳۰
Metropolitanos FC
۰
۲
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group F
Palmeiras
۳
۱
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۳:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group C
Delfin
۱
۱
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۵:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Toluca (W)
۱
۲
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
Finished
۰۱:۱۵
  Mexico Liga de Expansion MX
CF Atlante
۴
۰
Correcaminos
Finished
۰۴:۳۵
Celaya
۱
۲
CD Tapatio
Finished
۰۶:۳۵
  Germany Regionalliga Bayern
SpVgg Bayreuth
۲
۱
1. FC Eintracht Bamberg
Finished
۲۰:۳۰
Bayern Munich II
۱
۱
TSV Aubstadt
Finished
۲۰:۳۰
FC 1907 Memmingen
۰
۰
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۲۰:۳۰
  Netherlands Eredivisie
Excelsior Rotterdam
۴
۰
FC Volendam
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
Central Cordoba Reserves
۲
۲
Boca Juniors Reserves
Finished
۰۴:۰۰
  Belgium First Division A - Conference Group
K. Sint-Truidense
۱
۱
Standard Liege
inprogress
۲۲:۱۵
  Ukraine Persha Liga, Promotion Group
FSK Mariupol
۰
۰
FC Nyva Buzova
Finished
۱۴:۳۰
FC Levy Bereg Kiev
۰
۱
FC Karpaty Lviv
Finished
۱۴:۰۰
SK Poltava
۲
۱
Ahrobiznes Volochysk
Finished
۱۳:۱۵
  Argentina Primera C Metropolitana
Real Pilar
۱
۱
Club Leandro Niceforo Alem
Finished
۰۱:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group B
Cruzeiro MG
۳
۳
Alianza Petrolera
Finished
۰۳:۳۰
Cruzeiro MG
۳
۳
Alianza FC
Finished
۰۳:۳۰
  Ecuador Serie B
Chacaritas SC
۰
۰
San Antonio FC Cotacachi
Finished
۰۳:۳۰
  Israel Leumit League
KAFR Qasim
۱
۲
Hapoel Akko FC
Finished
۱۶:۳۰
Ironi Tiberias
۲
۲
Maccabi Herzliya
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Yafo Kabilyo
۱
۲
Hapoel Ironi Rishon Lezion
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Kfar-Saba
۱
۱
Hapoel Ramat Hasharon
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
۱
۰
Sektzia Nes Tziona
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Gan
۱
۱
Hapoel Umm Al Fahm
Finished
۱۶:۳۰
Ihud Bnei Shefaram
۱
۲
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Nof HaGalil
۲
۱
Hapoel Afula
Finished
۱۶:۳۰
  France Division 1 Women
Paris FC (W)
۰
۱
Stade Reims (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Nunawading City
۲
۲
North Sunshine Eagles
Finished
۱۳:۰۰
Pascoe Vale SC
۰
۱
Essendon Royals
Finished
۱۴:۰۰
Box Hill United
۲
۲
Altona City
Finished
۱۳:۰۰
  Austria Bundesliga
LASK Linz
۳
۱
FC Red Bull Salzburg
Finished
۲۱:۰۰
  Israel Liga Alef North
Sport Club Tira
۲
۲
Hapoel Kiryat Yam
Finished
۱۴:۱۰
Hapoel Raanana
۱
۰
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۴:۱۵
Hapoel Kfar Kana
۲
۲
Maccabi Nujeidat Ahmed
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Kiryat Ata Bialik
۳
۰
Hapoel Kaukab
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Bnei Zalfa
۰
۳
Ironi Nescher
Finished
۱۳:۳۰
Tzerei Umm al-Fahm
۲
۲
Tzeirei Kfar Kana
Finished
۱۴:۰۰
  Australia South Australia Premier League Women
Adelaide City (W)
۱
۱
Flinders United (W)
Finished
۱۴:۱۵
  Ireland Premier Division
Shamrock Rovers FC
۱
۰
Sligo Rovers FC
inprogress
۲۲:۳۰
Shelbourne FC
۰
۲
Bohemian FC Dublin
inprogress
۲۲:۱۵
Drogheda United
۱
۲
Derry City
inprogress
۲۲:۱۵
Waterford FC
۰
۰
Galway United
inprogress
۲۲:۱۵
Dundalk FC
۰
۰
St Patrick's Athletic
inprogress
۲۲:۱۵
  Tanzania Premier League
Tanzania Prisons
۱
۱
Kinondoni MC FC
Finished
۱۴:۳۰
Mashujaa FC
۱
۲
Coastal Union
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia Super Liga
MSK Zilina
۰
۰
MFK Ruzomberok
Finished
۱۹:۰۰
  Poland 1. Division
Zaglebie Sosnowiec SSA
۰
۱
Gornik Leczna
Finished
۱۹:۳۰
Motor Lublin
۲
۱
Arka Gdynia
inprogress
۲۲:۰۰
Resovia Rzeszow
۰
۲
Stal Rzeszow
inprogress
۲۲:۰۰
  Turkey 1. Lig
Manisa Futbol Kulubu
۲
۲
Eyupspor
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga North
Weiche Flensburg 08
۰
۰
FC Kilia Kiel
Finished
۲۰:۳۰
Drochtersen / Assel
۲
۱
Eimsbutteler TV
Finished
۲۱:۰۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Real Santa Cruz
۲
۳
The Strongest La Paz
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Maranhense
Maranhao MA
۳
۱
Tuntum EC
Finished
۰۲:۴۵
  Croatia 1. NL
NK Jarun Zagreb
۰
۱
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۶:۲۰
  Panama Liga Prom
SD Atletico Nacional
۲
۰
Costa Del Este
Finished
۰۴:۳۰
CD Arabe Unido Reserves
۰
۱
Champions FC Academy
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Alagoano
CS Alagoano AL
۱
۲
CS Esportiva AL
Finished
۰۳:۰۰
  Israel Liga Bet South
Beitar Ramat Gan
۱
۰
Hakoach Amidar Ramat Gan
Finished
۱۵:۱۵
Maccabi Ironi Amishav
۱
۱
Hapoel Hod Hasharon Irony
Finished
۱۵:۱۵
Maccabi Kiryat Gat Sports Club
۰
۲
Maccabi Stars Ramla
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Mahane Yehuda
۵
۳
Inter Aliya Tel Aviv
Finished
۱۵:۱۵
Beitar Petah Tikva
۲
۱
Sporting Club Tel Aviv
Finished
۱۵:۱۵
Beitar Tel Aviv Bat Yam
۳
۲
Ironi Beit Dagan
Finished
۱۵:۱۵
  England Premier League 2
Norwich City U21
۰
۲
West Ham Utd U21
Finished
۲۱:۳۰
Crystal Palace U21
۲
۲
Chelsea FC U21
inprogress
۲۱:۳۰
Manchester City U21
۲
۰
West Bromwich U21
Finished
۲۱:۳۰
Southampton U21
۱
۱
Nottingham Forest U21
inprogress
۲۱:۳۰
Manchester United U21
۰
۲
FC Liverpool U21
inprogress
۲۲:۰۰
Everton U21
۲
۳
Blackburn Rovers U21
inprogress
۲۱:۳۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Sport Huancayo
-
-
Cienciano Cusco
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Australia NPL Victoria
Oakleigh Cannons
۱
۲
Avondale FC
Finished
۱۳:۳۰
Melbourne Knights
۰
۱
Heidelberg United
Finished
۱۳:۰۰
South Melbourne FC
۳
۰
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۳:۰۰
  Ethiopia Premier League
Fasil Kenema
۲
۲
Hambericho Durame
Finished
۱۶:۳۰
Bahir Dar Kenema
۱
۱
Kedus Giorgis
Finished
۱۹:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide City Reserves (W)
۶
۰
Flinders United Reserves (W)
Finished
۱۲:۱۵
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Port Darwin FC
۲
۰
Garuda FC
Finished
۱۲:۳۰
Hellenic Athletic Club
۳
۲
Darwin Olympic
Finished
۱۴:۳۰
  Austria 2. Liga
FC Liefering
۲
۰
Grazer AK 1902
Finished
۱۹:۴۰
FC Dornbirn
۱
۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
Finished
۱۹:۴۰
SKN St. Polten
۰
۳
VfB Admira Wacker Modling
Finished
۱۹:۴۰
SV Kapfenberg
۳
۱
SV Stripfing/Weiden
Finished
۱۹:۴۰
Floridsdorfer AC
۰
۲
DSV Leoben
inprogress
۲۲:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
CD Buzanada
-
-
UD Ibarra
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Panaderia Pulido
-
-
Las Palmas B
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Arucas CF
-
-
UD Villa de Santa Brigida
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Uruguay Segunda Division
CSyD Cooper
۳
۳
Plaza Colonia
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney FC NPL
۰
۰
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Bankstown City Lions
۱
۱
Canterbury Bankstown FC
Finished
۱۳:۳۰
Hawkesbury City SC
۳
۲
Gladesville Ryde Magic
Finished
۱۳:۳۰
Mounties Wanderers
۲
۵
Bankstown United FC
Finished
۱۳:۳۰
  France National
Olympique Nimes
۰
۱
Versailles 78
Finished
۲۱:۰۰
LB Chateauroux
۱
۲
Le Mans FC
Finished
۲۱:۰۰
US Marignane
۰
۲
Red Star 93 Saint Ouen
Finished
۲۱:۰۰
Chamois Niortais FC
۲
۰
GOAL FC
Finished
۱۹:۱۵
Dijon FCO
۱
۰
Orleans US 45
Finished
۲۱:۰۰
Avranches
۰
۲
SAS Epinal
Finished
۲۱:۰۰
FC Villefranche Beaujolais
۱
۱
FC Rouen 1899
Finished
۲۱:۰۰
Cholet
۱
۰
FC Sochaux
Finished
۲۱:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group H
CA River Plate
۲
۰
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۳:۳۰
  Israel Liga Alef South
Hapoel Marmorek
۴
۱
Agudat Sport Ashdod FC
Finished
۱۲:۱۵
Shimshon Tel Aviv
۴
۰
Shimshon Kafr Qasim
Finished
۱۶:۳۰
Ironi Modiin
۱
۱
Maccabi Shaarayim
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Bikat HaYarden
۱
۰
Hapoel Ironi Herzliya
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Yavne
۲
۳
Sport Club Dimona
Finished
۱۴:۳۰
Agudat Sport Nordia Jerusalem
۱
۲
Hapoel Kfar Shelem
Finished
۱۴:۰۵
Maccabi Ashdod
۰
۱
Hapoel Bnei Lod
Finished
۱۵:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Deportivo Municipal (W)
-
-
FBC Melgar (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Universidad Cesar Vallejo (W)
۱
۲
FC Killas (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Cearense B
Cariri CE
۲
۱
Guarani de Juazeiro EC
Finished
۰۲:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Botev Plovdiv 1912
۲
۰
PFK Botev Vratsa
Finished
۱۸:۱۵
PFC CSKA Sofia
۱
۲
Pfc Pirin Blagoevgrad
Finished
۲۰:۴۵
  Australia NPL New South Wales U20
Bankstown City Lions U20
۴
۰
Canterbury Bankstown U20
Finished
۱۱:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi
۰
۰
Kolkheti Poti
Finished
۱۸:۳۰
FC Dila Gori
۰
۰
FC Dinamo Batumi
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark Superliga
OB Odense
۱
۳
Viborg FF
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Serie B
Modena
۱
۲
Catanzaro
inprogress
۲۲:۰۰
  Bulgaria B PFG
PFC Spartak Varna
۲
۱
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۵:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Kuktosh Rudaki
۰
۰
Regartadaz Tursunzoda
Finished
۱۴:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Tuzla City
۳
۱
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۷:۰۰
FK Borac Banjaluka
۱
۰
Sloga Doboj
inprogress
۲۲:۰۰
  Poland II Liga
Pogon Siedlce
۰
۰
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۸:۰۰
Stomil Olsztyn
۰
۱
Polonia Bytom
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden Superettan
GIF Sundsvall
۳
۱
Skovde AIK
Finished
۲۰:۳۰
  Iceland League Cup Women
Fram Reykjavik (W)
-
-
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Rio Claro U20
۱
۱
Ferroviaria U20
inprogress
۲۱:۳۰
Portuguesa Santista SP U20
۳
۱
Santo Andre U20
inprogress
۲۱:۳۰
Tupa U20
۱
۴
Marilia AC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Caetano U20
۰
۰
Aster Brasil FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Ibrachina U20
۱
۲
Nacional AC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Ituano U20
۱
۱
Desportivo Brasil U20
inprogress
۲۱:۳۰
Inter de Bebedouro U20
۱
۳
Botafogo SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Preto U20
۱
۰
Olimpia SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
CA Guacuano U20
۲
۳
SC Aguai SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Juventus SC U20
۱
۱
Sao Bernardo SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Branco AC U20
۳
۴
Inter Limeira U20
Finished
۲۱:۳۰
Sao Bento U20
۰
۰
Sfera SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Maua FC U20
۳
۰
Mauaense U20
inprogress
۲۱:۳۰
Gremio Osasco Audax EC U20
۰
۱
Gremio Esportivo Osasco U20
inprogress
۲۱:۳۰
Brasilis FC U20
۱
۵
Ponte Preta SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Comercial SP U20
۲
۰
CA Bandeirante SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Jose Dos Campos EC U20
۲
۳
Taubate SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Sao Carlos U20
۰
۴
Velo Clube U20
Finished
۲۱:۳۰
Capivariano FC U20
۲
۰
Metropolitano AL U20
Finished
۲۱:۳۰
SKA Brasil U20
۴
۰
Paulinia FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao Suzano AC U20
۲
۱
Pinda U20
inprogress
۲۱:۳۰
Portuguesa Desportos U20
۵
۰
AD Guarulhos U20
Finished
۲۱:۳۰
Itapirense U20
۰
۳
Porto FootBall U20
inprogress
۲۱:۳۰
VOCEM U20
۰
۵
Gremio Novorizontino U20
inprogress
۲۱:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
AZ Alkmaar (W)
۲
۱
FC Utrecht (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Israel Liga Bet North
Maccabi Tamra FC
۱
۹
Ahi Akko
Finished
۱۱:۳۰
Maccabi Neve Shaanan Eldad
۱
۲
Beitar Haifa Yakov
Finished
۱۵:۱۵
Bnei Qalansawe
۰
۴
Ihud Bnei Baka
Finished
۱۲:۱۵
Hapoel Tirat HaCarmel
۱
۰
Hapoel Bnei Musmus
Finished
۱۵:۱۵
FC Tzeirei Tamra
۶
۱
MS Shefaram
Finished
۱۵:۱۵
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۴
۲
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۳:۴۵
  India I-League
Gokulam FC
۶
۱
Tiddim Road Athletic Union FC
Finished
۱۴:۳۰
  Cameroon Elite One
Fovu de Baham
۱
۲
PWD Bamenda
Finished
۱۶:۳۰
Union Sportive de Douala
۱
۱
AS Fortuna de Mfou
Finished
۱۸:۳۰
Yong Sp. Academy
۰
۱
Canon Sportif de Yaounde
Finished
۱۸:۳۰
Gazelle FA de Garoua
۱
۰
Colombe du Dja et Lobo
Finished
۱۶:۳۰
Victoria Utd Limbe
۲
۱
Cotonsport de Garoua
Finished
۱۸:۳۰
Dynamo de Douala
۰
۱
Stade Renard
Finished
۱۶:۳۰
  Latvia Virsliga
Rigas Futbola Skola
۵
۰
Tukums 2000
Finished
۱۹:۳۰
Riga FC
۲
۰
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۸:۳۰
  Algeria Algeria Cup
CR Belouizdad
۴
۳
ES Mostaganem
Finished
۲۰:۰۰
USM Alger
۷
۰
RC Bougaa
Finished
۲۰:۰۰
  Belgium First Division B
KRC Genk II
۱
۱
Francs Borains
Finished
۲۱:۳۰
Club Brugge II
۱
۲
Liege FC
Finished
۲۱:۳۰
  Iceland Cup
UMF Selfoss
۰
۱
Kari Akranes
inprogress
۲۲:۴۵
Hviti Riddarinn
۰
۱
UMF Grindavik
inprogress
۲۲:۴۵
  Ireland First Division
Athlone Town FC
۱
۰
Finn Harps FC
inprogress
۲۲:۱۵
University College Dublin FC
۰
۰
Cork City FC
inprogress
۲۲:۱۵
Treaty United
۰
۰
Kerry FC
inprogress
۲۲:۱۵
Cobh Ramblers
۰
۱
Wexford FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Germany Bundesliga Women
Werder Bremen (W)
۱
۱
RB Leipzig (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga
FC Vitebsk
۲
۰
FK Slutsk
Finished
۱۸:۰۰
  Romania Liga I Relegation Group
FC UTA Arad
۱
۳
AFC Hermannstadt
Finished
۱۸:۰۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Al Jazira U21
۱
۲
Al Ain U21
Finished
۱۷:۳۰
  Republic of Kosovo First League
KF Prishtina e Re
۱
۰
KF Vjosa
Finished
۱۶:۳۰
  England Professional Development League
Wigan U21
۱
۲
Hull City U21
Finished
۱۵:۳۰
Peterborough United U21
۱
۰
Fleetwood Town U21
Finished
۱۶:۳۰
  India R League A Division
Royal Jaipur
۰
۰
Jaipur Elite
Finished
۰۸:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
Bischofswerdaer FV
۰
۰
FSV Budissa Bautzen
Finished
۱۹:۰۰
  Germany Bundesliga U19
FC Ingolstadt 04 U19
۲
۱
Nurnberg U19
Finished
۱۹:۰۰
  Czech Republic FNL
SFC Opava
۳
۲
Sparta Prague B
Finished
۱۹:۳۰
FK Pribram
۰
۱
SK Sigma Olomouc 2
Finished
۱۹:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۱
۱
FC Graffin Vlasim
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Preston Lions
۲
۱
Caroline Springs George Cross
Finished
۱۴:۰۰
Northcote City
۳
۱
Melbourne City 2
Finished
۱۴:۰۰
  Romania Liga III Play Offs/Play Out
Inainte Modelu
۲
۱
ACS Progresul Fundulea
Finished
۱۷:۳۰
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe II
۲
۱
AFC Odorheiu Secuiesc
Finished
۱۷:۳۰
FC Dunarea Calarasi
۲
۰
ACS LPS HD Clinceni
Finished
۱۷:۳۰
CS Sanatatea Cluj
۳
۰
Lotus Baile Felix
Finished
۱۷:۳۰
ACS Muscelul Câmpulung
۲
۰
CS Tricolorul Breaza
Finished
۱۷:۳۰
Sporting Rosiori
۵
۰
ACS Cozia Calimanesti
Finished
۱۷:۳۰
ACS Targu Mures 1898
۳
۰
Academia Viitorul Cluj
Finished
۱۷:۳۰
Unirea Bascov
۲
۰
ACS Flacara Horezu
Finished
۱۷:۳۰
Metalurgistul Cugir
۱
۲
Unirea Alba Iulia
Finished
۱۷:۳۰
CSM Ramnicu Valcea
۳
۰
Viitorul Daesti
Finished
۱۷:۳۰
Avantul Periam
۰
۳
ACS Progresul Pecica
Finished
۱۷:۳۰
Vointa Lupac
۲
۳
CS Universitatea Craiova II
Finished
۱۷:۳۰
CS Avantul Reghin
۲
۰
Industria Galda de Jos
Finished
۱۷:۳۰
  Liberia Second Division
Blackman Warriors
۲
۲
Gardnersville FC
Finished
۱۹:۳۰
Pags FC
۱
۱
Junior Pro FC
Finished
۱۷:۳۰
Jubilee FC
۱
۳
Phil Lonestar
Finished
۱۷:۳۰
Wologisi FC
۴
۱
Sinoe Npa Anchors
Finished
۱۹:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Schaffhausen
۰
۱
FC Vaduz
inprogress
۲۱:۴۵
Neuchatel Xamax FC
۳
۱
FC Aarau
Finished
۲۱:۰۰
  Romania Liga I Championship Group
Universitatea Craiova
۱
۲
FC Farul Constanta
Finished
۲۱:۰۰
  Germany Regionalliga Southwest
Kickers Offenbach
۳
۵
FC Homburg 08
Finished
۲۰:۳۰
SV Stuttgarter Kickers
۴
۰
Bahlinger SC 1929
Finished
۲۰:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Crusaders FC
۰
۱
Linfield FC
inprogress
۲۲:۱۵
  France National 2, Group C
Guingamp II
۰
۲
FC Bastia-Borgo
Finished
۱۹:۳۰
Boulogne
۱
۱
AS Beauvais Oise
Finished
۲۱:۰۰
FC Chambly Thelle
۱
۱
Stade Briochin
inprogress
۲۱:۳۰
  India Indian Super League
Hyderabad FC
۱
۳
Kerala Blasters FC
Finished
۱۷:۳۰
  World Friendly Club Matches
Tampines Rovers FC
۳
۳
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۵:۱۵
  India Shillong Premier League
Nongthymai SC
۱
۲
Mawlai SC
Finished
۱۳:۰۰
  Poland III Liga, Group 2
KS Unia Solec Kujawski
۱
۱
Notec Czarnkow
Finished
۱۸:۳۰
Unia Swarzedz
۱
۰
OKS Swit Skolwin
Finished
۱۸:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Deportivo Ocotal
۳
۲
Organica Masachapa FC
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Goiano U20
Guanabara City GO U20
۰
۱
Royal U20
inprogress
۲۲:۰۰
Cerrado U20
۰
۱
Trindade U20
inprogress
۲۲:۰۰
Itaberai GO U20
۰
۰
Aparecida EC U20
inprogress
۲۲:۰۰
Vila Nova U20
۵
۱
AE Jataiense U20
inprogress
۲۲:۰۰
  Slovenia 2.SNL
NK Rudar Velenje
۱
۲
NK Bilje
Finished
۱۹:۳۰
NK Krka
۰
۵
Tabor Sezana
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Primera B
Deportes Recoleta
۰
۱
Deportes Limache
inprogress
۲۳:۰۰
  Poland Ekstraklasa
Warta Poznan
۱
۰
SSA Korona Kolporter Kielce
Finished
۱۹:۳۰
Pogon Szczecin
۵
۰
KS Ruch Chorzow
inprogress
۲۲:۰۰
  Croatia HNL
NK Rudes Zagreb
۱
۳
NK Slaven Belupo Koprivnica
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Veikkausliiga
FC Haka Valkeakoski
۲
۱
EIF Ekenas
Finished
۱۸:۳۰
FC Inter Turku
۳
۳
AC Oulu
Finished
۲۰:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
۱
۱
Seinäjoen Jalkapallokerho
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola
۲
۰
OTP
Finished
۱۸:۰۰
  New Zealand Central Premier League
North Wellington AFC
۱
۵
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۱۰:۴۵
  Slovakia 2. Liga
FK Pohronie
۱
۰
OFK Malzenice
Finished
۱۹:۳۰
Spartak Myjava
۲
۰
KFC Komarno
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
PK-35 Vantaa (W)
۰
۰
PK Keski-Uusimaa (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Mexico Liga TDP
Pachuca III
۰
۲
Tuzos Pachuca
Finished
۱۹:۳۰
  Austria Regionalliga East
FCM Traiskirchen
۲
۲
FC Mauerwerk
Finished
۲۱:۰۰
ASV Drassburg
۱
۳
Oberwart
Finished
۲۰:۳۰
Marchfeld Donauauen
۱
۴
SK Rapid Wien II
Finished
۲۰:۳۰
FK Austria Wien II
۱
۱
Favoritner AC
Finished
۲۱:۰۰
SCU Ardagger
۰
۱
SC Neusiedl am See 1919
Finished
۲۱:۰۰
  Czech Republic 3. Liga
FC Pisek
۰
۱
Bohemians 1905 B
Finished
۱۹:۳۰
FK Usti nad Labem
۳
۱
Fk Arsenal Ceska Lipa
Finished
۱۹:۳۰
  Scotland Premier League Women
Hearts (W)
۱
۰
Hibernian (W)
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany 3.Liga
MSV Duisburg
۱
۱
SV Waldhof 07 Mannheim
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark 1st Division
Hobro
۲
۱
AaB Aalborg
Finished
۲۰:۰۰
Koge
۵
۳
B93 Kopenhagen
Finished
۲۰:۰۰
Naestved BK
۰
۲
AC Horsens
Finished
۲۰:۰۰
  Iceland Urvalsdeild
Stjarnan
۰
۱
KR Reykjavik
inprogress
۲۲:۴۵
  Poland III Liga, Group 1
Bron Radom
۰
۰
Mlawianka Mlawa
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
FK Mutnice
۱
۳
SK Olympia Rajecko
Finished
۱۹:۰۰
Viktoria Zizkov B
۰
۳
Zlicin
Finished
۲۱:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
West Coast Rangers
۰
۳
Auckland City
Finished
۱۱:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group H
Coquimbo Unido
۱
۰
Sportivo Luqueno
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL Championship
Miami FC
۲
۵
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۲:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Atmosfera
۱
۰
Banga Gargzdai II
Finished
۱۹:۳۰
  Belgium U21 Pro League
KV Kortrijk U21
۴
۱
RWD Molenbeek U21
inprogress
۲۲:۰۰
FC Dender EH U21
۳
۱
Lierse Kempenzonen U21
inprogress
۲۱:۳۰
KV Oostende U21
۱
۰
Patro Eisden Maasmechelen U21
Finished
۲۱:۰۰
Lommel U21
۲
۰
Waasland-Beveren U21
Finished
۲۱:۰۰
  Gibraltar National League
FCB Magpies
۱
۱
Europa Point FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Scotland Championship
Greenock Morton
۰
۲
Dundee United FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Wales Premier League
Connah's Quay Nomads
۰
۰
Bala Town
inprogress
۲۲:۱۵
  Mexico U23 League
Puebla U23
۱
۱
Cruz Azul U23
Finished
۱۸:۳۰
Club Necaxa U23
۲
۱
Santos Laguna U23
Finished
۱۸:۳۰
Queretaro U23
۲
۱
Mazatlan FC U23
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Landesliga
ATSV Wolfsberg
۲
۲
SC Landskron
Finished
۲۰:۳۰
UFC Fehring
۵
۰
USV Gnas
Finished
۲۰:۳۰
Weinland Gamlitz
۴
۱
Heiligenkreuz
Finished
۲۰:۳۰
SV Seekirchen
۲
۰
USK Anif
Finished
۲۰:۳۰
SC ESV Parndorf 1919
۲
۲
ASV Siegendorf
Finished
۲۱:۰۰
SV Donau
۱
۱
FV Austria XIII
Finished
۲۰:۰۰
SV Sparkasse Waidhofen/Thaya
۰
۱
USV Scheiblingkirchen
Finished
۲۱:۰۰
  Azerbaijan Premier League
FK Sumgayit
۰
۰
FK Zira
Finished
۱۸:۳۰
  Croatia 2. NL
NK Hrvatski Dragovoljac
۲
۱
NK Mladost Zdralovi
Finished
۱۸:۰۰
NK Bjelovar
۲
۰
Karlovac
Finished
۱۸:۰۰
Kustosija
۲
۰
NK Grobnican
Finished
۱۸:۰۰
Opatija
۰
۰
NK Jadran LP
Finished
۱۸:۰۰
  Australia NPL Victoria U23
Oakleigh Cannons U23
۰
۰
Avondale U23
Finished
۱۱:۴۵
  Germany Regionalliga West
SSVg Velbert
۰
۰
SV Rodinghausen
Finished
۲۱:۰۰
  Argentina Torneo Promocional Amateur
Estrella de Berisso
۲
۰
Social Atletico Television
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Camioneros
۱
۰
Ezeiza
inprogress
۲۲:۰۰
  Poland IV Liga
MKS Trzebinia
۲
۳
LKS Luban Maniowy
Finished
۲۱:۰۰
  Gambia Division 2
RS Tallinding FC
۰
۰
Gambia Ports Authority
Finished
۲۰:۰۰
Immigration FC
۰
۲
Latrikunda Utd
Finished
۲۰:۰۰
Gunjur United
۳
۰
Jarra West FC
Finished
۲۰:۰۰
  Austria Regionalliga Middle
SC Gleisdorf
۲
۲
Union Vocklamarkt
Finished
۲۰:۳۰
LASK Linz II
۲
۰
Deutschlandsberger SC
Finished
۲۰:۳۰
Bad Gleichenberg
۳
۱
ASK Klagenfurt
Finished
۲۰:۳۰
Wallern
۵
۳
SV Allerheiligen
Finished
۲۰:۳۰
SK Vorwarts Steyr
۱
۲
Wolfsberger Athletik Club II
Finished
۲۰:۳۰
Ried II
۱
۳
Voitsberg
Finished
۲۰:۳۰
WSG Hertha Wels
۰
۱
Union Gurten
Finished
۲۰:۳۰
  Austria Regionalliga West
SV Wals-Grünau
۳
۱
TSV St. Johann
Finished
۲۰:۳۰
Schwaz
۴
۰
FC Wolfurt
Finished
۲۰:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
Hertha BSC Berlin
۴
۰
FC Hansa Rostock
Finished
۲۰:۰۰
SpVgg Greuther Furth
۲
۱
FC Kaiserslautern
Finished
۲۰:۰۰
  Cyprus 1. Division
AEL Limassol
۳
۲
Othellos Athienou
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Riverside Olympic SC (W)
۰
۶
Devonport Strikers (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Correcaminos II
۰
۲
Real Apodaca FC
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Sassuolo U19
۰
۳
Inter Milan U19
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Verbandsliga
BSV Halle-Ammendorf
۱
۱
SV 1890 Westerhausen
Finished
۲۰:۰۰
SV Viktoria Herxheim
۳
۱
FSV Offenbach
Finished
۲۱:۰۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Nykobing FC
۰
۵
FC Roskilde
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
TuRa Harksheide
۰
۱
FC Suderelbe
Finished
۲۱:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Grebbestads IF
۱
۳
Lidkopings FK
Finished
۲۱:۰۰
Ahlafors IF
۳
۲
Skovde IFK
Finished
۲۱:۰۰
  Belgium Super League Women
Genk (W)
۰
۱
Standard Liege (W)
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina Primera A Women
Platense (W)
۳
۰
CA Estudiantes Caseros (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Lunds BK
۱
۲
Eskilsminne IF
Finished
۲۰:۳۰
  Malta Premier League
St Lucia F.C.
۰
۳
Marsaxlokk
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic MSFL
MFK Karvina B
۰
۱
FC Zlinsko
Finished
۱۸:۰۰
  Liberia National League Women
Ravia Angels (W)
۳
۱
Ambassador FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Slovenia U19 League
Maribor U19
۳
۲
NK Domzale U19
Finished
۱۷:۳۰
  Iran 2nd Division
Spad Alvand Tehran
۱
۰
Shahid Ghandi Yazd
Finished
۱۶:۳۰
Atrak Bojnourd FC
۰
۳
Machine Sazi
Finished
۱۶:۳۰
  Colombia U19 Championship
Envigado U19
۳
۰
Leones U19
Finished
۱۶:۳۰
  Macao Elite League
Chao Pak Kei (CPK)
۶
۰
University of Macau
Finished
۱۶:۳۰
Tak Chun Ka I
۰
۶
CD Lun Lok
Finished
۱۴:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
TPV Tampere
۰
۲
Pallo-Iirot Rauma
Finished
۱۹:۳۰
FC Honka
۱
۱
Tampere United
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
1. FC Pforzheim 1896
۰
۳
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Serie C, Group A
F.C. Arzignano Valchiampo
۰
۰
Fiorenzuola
inprogress
۲۲:۱۵
  Guatemala Liga Nacional Women
FC Cremas (W)
۵
۰
Suchitepequez (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Panama First Division Women
Mario Mendez FC (W)
۵
۲
Union Colce (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Finland Kolmonen
Masku
۱
۲
MuSa
Finished
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
TUS Bersenbruck
۱
۲
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۲۱:۰۰
  Finland Ykkonen
Atlantis FC
۲
۰
FC Vaajakoski
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Berliner AK 07
۰
۲
Eilenburg
Finished
۲۰:۳۰
FC Energie Cottbus
۲
۱
Greifswalder FC
Finished
۲۰:۳۰
FSV Zwickau
۱
۱
ZFC Meuselwitz
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
PPJ Helsinki
۱
۱
NJS
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Brisbane Knights
۵
۰
Centenary Stormers
Finished
۱۴:۰۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Karvina U19
۰
۲
FC Slovacko U19
Finished
۱۴:۳۰
  Greece U19 Super League
Panserraikos U19
۱
۲
AEK Athens U19
Finished
۱۲:۰۰
Olympiacos FC U19
۱
۰
Atromitos U19
Finished
۱۸:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Collingwood FC
۲
۷
Springvale White Eagles
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Preston Lions U23
۸
۰
Caroline Springs George Cross U23
Finished
۱۱:۴۵
  Norway 3. Division avd. 2
Staal Jørpeland
۰
۰
Sandnes Ulf 2
Finished
۱۹:۳۰
  South Africa NedBank FA Cup
University of Pretoria Students
۱
۲
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
۳
۲
Sonsbeck
Finished
۲۱:۰۰
Sportfreunde Baumberg
۴
۰
Kleve
Finished
۲۱:۳۰
  England Northern League Division One West
Widnes
۲
۱
Prescot Cables
inprogress
۲۲:۱۵
  Germany Berlin Liga
TSV Rudow
۱
۱
Reinickendorfer Fuchse
Finished
۲۱:۰۰
  Scotland Lowland League
Hearts Of Midlothian II
۱
۱
Bo'ness United FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Brazil Catarinense U20
Avai U20
۲
۱
Chapecoense AF U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Asia Super Cup UAE / Qatar
Al Arabi
۱
۰
Al Sharjah SCC
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Landesliga
TuS Immendorf
۲
۲
Sportfreunde Eisbachtal
Finished
۲۱:۰۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Horsholm-Usserod IK
۲
۳
Bronshoj BK
Finished
۲۰:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Sleza Wroclaw
۳
۰
Karkonosze Jelenia Gora
Finished
۱۷:۰۰
  Mongolia Premier League
Brera Ilch
۱
۳
Tuv Buganuud
Finished
۱۴:۴۵
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Hassleholms IF
۲
۱
Rappe GOIF
Finished
۲۰:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Ks Wiazownica
۱
۱
Swidniczanka Swidnik
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Leher Bremerhaven
۱
۱
FC Oberneuland
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
Kirchheimer SC
۰
۱
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۲۱:۰۰
  Iceland U19 League
Fram/Úlfarnir U19
۳
۱
KA Akureyri U19
Finished
۲۱:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Arroyo
۰
۰
CP Montehermoso
inprogress
۲۲:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Kilbarrack United
۲
۱
Home Farm FC
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Bonner SC
۱
۰
SSG Bergisch Gladbach
Finished
۲۱:۰۰
  Sweden 2. Division Norrland
Bodens BK
۲
۰
Bergnasets AIK
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Eintracht Trier
۱
۰
1.FC Kaiserslautern II
Finished
۲۰:۳۰
Arminia Ludwigshafen
۲
۱
TuS Mechtersheim
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
TSV Abtswind
۳
۱
SV Donaustauf
Finished
۱۹:۳۰
SV Fortuna Regensburg
۱
۴
VfB Eichstatt
Finished
۱۹:۳۰
SC Eltersdorf
۲
۰
Spvgg Hankofen-Hailing
Finished
۲۰:۳۰
1. SC Feucht
۰
۸
DJK Gebenbach
Finished
۲۰:۳۰
DJK Ammerthal
۱
۱
SSV Jahn Regensburg II
Finished
۲۰:۳۰
TSV Neudrossenfeld
۵
۱
Würzburger FV
Finished
۲۰:۳۰
  Lithuania II Lyga
Dainava II
۰
۳
FM Klaipedos
Finished
۱۸:۳۰
FK Sveikata Kybartai
۳
۱
Saned Joniskis
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Campeonato Acreano
Vasco da Gama AC
۰
۲
Independência
Finished
۰۲:۰۰
  Wales Cymru North
Denbigh Town
۰
۰
Bangor 1876
Finished
۲۲:۰۰
  Ukraine Druha Liga
Trostianets
۱
۱
FC Nyva Vinnytsia
Finished
۱۲:۳۰
  Republic of Korea WK-League
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
۲
۴
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
Ulytau
۱
۲
FK Akzhayik Uralsk
Finished
۱۴:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Sportivo Trinidense Reserves
۱
۱
2 de Mayo Reserves
Finished
۱۵:۰۰
  Albania Kategoria e Pare
FK Vora
۲
۳
KS Flamurtari Vlore
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 3. Division
Ethnikos Assias
۰
۲
APEP Pitsilias
Finished
۱۷:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Sleipner IK Norrkoping
۲
۲
IFK Eskilstuna
Finished
۲۱:۰۰
  Brazil Paranaense U20
Cascavel U20
۱
۰
Hope Internacional Campo Largo U20
inprogress
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید